Kontakt

Potrzebujesz pilnej pomocy?

Zadzwoń do nas: 500 54 54 66 . Podczas rozmowy telefonicznej nasi specjaliści zapytają Cię w jakich okolicznościach wystąpiła awaria pojazdu (np. podczas jazdy lub po dłuższym postoju) oraz jakie są objawy awarii (np. utrata mocy, problem z odpaleniem auta).

Wykonujemy kompleksową diagnostykę komputerową i przeprowadzamy naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta. Dysponujemy własną pomocą drogową oraz świadczymy usługi holowania.

Aby uzyskać informacje o cenie i możliwościach naszej pomocy – zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pomoc dobieramy zawsze do indywidualnych potrzeb Klientów.

Skontaktuj się z nami:

biuro@besthol.pl

Pon-Pt: 9:00 – 23:00

Sobota: 9:00 – 23:00

Niedziela: 9:00 – 23:00

Warszawa i okolice

Gdzie pracujemy?

Nie prowadzimy stacjonarnego serwisu samochodowego. Wszystkie usługi wykonujemy z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami mobilnego serwisu oraz pojazdami typu auto laweta. Łączymy wiedzę z najnowszej klasy sprzętem diagnostycznym i naprawczym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić usterki mechaniczne oraz elektryczne w dowolnym miejscu (np. na drodze lub pod domem Klienta). Pracujemy tam, gdzie jesteśmy potrzebni i staramy się, aby każdy Kierowca mógł niezwłocznie wyruszyć w dalszą drogę.

Aby wezwać specjalistę wystarczy zadzwonić i poinformować o problemie z autem. Podczas rozmowy telefonicznej zapytamy jakie są okoliczności wystąpienia problemu, następnie ustalimy godzinę przyjazdu i wyślemy we wskazany adres odpowiednią pomoc mechaniczną, elektryczną lub holowniczą.

KLIKNIJ I ZADZWOŃ:  500 54 54 66

Opinie Klientów

Wiele opinii na temat naszych usług znajduje się: TUTAJ.
Zachęcamy do wystawienia własnej opinii po skorzystaniu z naszych usług – TUTAJ.

„Jeśli ktoś szuka uczciwego mechanika lub elektryka to warto zadzwonić i się przekonać. Mają bardzo dużą wiedzę, stawiają dobre diagnozy, wycenę dają przed naprawą i odpowiadają na wszystkie pytania. Wskazują najlepsze rozwiązania i podpowiadają co zrobić na przyszłość. Korzystam ja i znajomi. Mega solidna firma”

„Bardzo serdecznie polecam nie tylko ze względu na profesjonalną naprawę ale również za cierpliwe tłumaczenie o co chodzi w usterce, przedstawienie kosztorysu przed naprawą, mozliwość wyboru części tańszej lub droższej oraz gwarancję. Polecam w 100% :)”