O nas

W razie awarii pojazdu skontaktuj się z nami pod numerem tel. 500 54 54 66

Wykonujemy naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta, a także świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej i autoholowania. Podczas rozmowy telefonicznej ustalamy jakie są widoczne objawy i dobieramy najlepsze rozwiązanie do danej sytuacji.

Mobilny warsztat samochodowy i pomoc drogowa w Warszawie

O nas

Mechanika i elektryka samochodowa to nasza pasja, dlatego w branży motoryzacyjnej pracujemy od lat, ale nasza firma powstała dopiero w 2014 roku jako efekt pomysłu, który zrodził się wówczas w naszych głowach. Wtedy to uznaliśmy, że w branży motoryzacyjnej potrzebna jest innowacja, a nagłe awarie w autach nie mogą wpływać na komfort życia kierowców. Dlatego też stworzyliśmy tzw. mobilny serwis, który do dziś stanowi alternatywę dla stacjonarnych warsztatów samochodowych w Warszawie.

Jak to działa?

To proste! Jeśli w aucie wystąpiła nagła usterka – wystarczy zadzwonić do nas i poinformować o widocznych objawach (np. utrata mocy, problem z odpaleniem, świecąca się kontrolka itp.). Po otrzymaniu takich wiadomości będziemy w stanie dobrać najlepszą pomoc do danej sytuacji i wyślemy na miejsce awarii mechanika lub elektryka, który dojedzie we wskazany adres specjalistycznym pojazdem mobilnego serwisu i naprawi auto „od ręki”. Dysponujemy najnowszej klasy sprzętem diagnostycznym i naprawczym oraz częściami zamiennymi. Wszystko to w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów skutkuje szybką naprawą pojazdu bez konieczności odstawiania auta do stacjonarnego serwisu.

Nasze usługi

Oferujemy usługi mobilne – dojeżdżamy do Klientów i wykonujemy naprawy we wskazanym miejscu.

Holowanie i Transport

Wykonujemy holowanie i transport samochodów osobowych, małych maszyn i motocykli. Usługi holowania świadczymy na terenie całej Polski. Dysponujemy nowoczesnymi lawetami, wózkami transportowymi i sprzętem holowniczym.

Pomoc drogowa

W razie nagłej usterki auta – dojeżdżamy we wskazane miejsce i pomagamy Klientom np. odpalić pojazd, wymienić koło, akumulator, żarówki itp. Wykonujemy także osuszanie baku po zatankowaniu niewłaściwego paliwa bez konieczności holowania auta.

Mobilna Mechanika i Elektryka

Przeprowadzamy diagnostykę komputerową i ogólną diagnostykę usterki, a następnie naprawiamy awarie mechaniczne i elektryczne w pojazdach osobowych. Dojeżdżamy we wskazany adres specjalistycznym mobilnym serwisem.