Usługi

Mobilny warsztat

Prowadzimy mobilny warsztat samochodowy na terenie Warszawy. Czym jednak jest mobilny warsztat?
Mobilny warsztat samochodowy różni się od stacjonarnych serwisów tym, że to specjalista dojeżdża do Klienta, a nie odwrotnie. Ponadto na naprawę auta nie trzeba umawiać się z dużym wyprzedzeniem. Mechanicy i elektrycy samochodowi dojeżdżają we wskazane miejsce niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia o usterce lub ustalają godzinę swojego przyjazdu z Klientem. Dzięki temu Kierowcy otrzymują pomoc niezwłocznie w momencie, w którym auto uległo awarii i nie muszą holować samochodu do stacjonarnego serwisu, a następnie oczekiwać na naprawę. Nasz mobilny warsztat samochodowy dojedzie we wskazane miejsce, wykona diagnostykę usterki i naprawi auto w dowolnym punkcie w Warszawie.

Usługi wykonywane przez naszych specjalistów:

Holowanie

Pomoc drogowa

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do Klienta

Mobilna mechanika samochodowa

Mobilna elektryka samochodowa

Osuszanie baku po błędnym tankowaniu

Usługi z dojazdem w Warszawie i okolicy

Opinie

Wiele opinii na temat naszych usług znajduje się: TUTAJ.

Zachęcamy do wystawienia własnej opinii po skorzystaniu z naszych usług – TUTAJ.

Usługi

Wszystkie nasze usługi wykonujemy dojeżdżając do Klienta we wskazane miejsce. Aby skorzystać z usług wystarczy zadzwonić i poinformować o objawach awarii. Dobierzemy najlepszą pomoc do danej sytuacji. 

Holowanie

Holujemy samochody osobowe i motocykle oraz małe maszyny. Usługi transportu wykonujemy na terenie Warszawy oraz po całej Polsce. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, ponieważ cena zależy od kilku czynników: długości trasy, ciężaru i wielkości auta oraz konieczności użycia wózków transportowych. Dysponujemy ubezpieczeniem przewoźnika, które dodatkowo zabezpiecza holowane pojazdy.

Pomoc Drogowa

Naprawiamy usterki, które pojawiają się w autach kierowców tuż przed rozpoczęciem ich podróży, podczas jazdy lub po jej zakończeniu. Dojeżdżamy we wskazane przez Klienta miejsce i wykonujemy m.in. awaryjne odpalanie samochodu, wymieniamy żarówki, koła, akumulatory, usuwamy auto alarmy i wiele innych. Staramy się, aby każdy Klient mógł niezwłocznie ruszyć w dalszą drogę.

Diagnostyka komputerowa

Dysponujemy najnowszej klasy sprzętem diagnostycznym, przystosowanym do diagnostyki pojazdów osobowych wszystkich marek. W razie awarii auta – dojeżdżamy we wskazany przez Klienta adres i na miejscu wykonać profesjonalną diagnostykę komputerową. Profesjonalny sprzęt w połączeniu z ogromną wiedzą naszych mechaników i elektryków skutkuje trafnymi diagnozami i szybkimi naprawami.

Naprawy mechaniczne

Prowadzimy mobilny warsztat samochodowy i naprawiamy samochody w dowolnym miejscu na terenie Warszawy np. na drodze lub pod domem Klienta. Mechanicy podczas rozmowy telefonicznej ustalają z Klientem jakie są widoczne objawy awarii, a następnie dobierają odpowiedni sprzęt i ewentualne części zamienne. Po ustaleniu szczegółów mechanik dojeżdża we wskazany adres i naprawia auto od ręki.

Naprawy elektryczne

Nagłe usterki w autach bardzo często wynikają z problemów elektrycznych. Dlatego też ważna jest trafna diagnostyka awarii i szybka naprawa, która umożliwi dalszą jazdę. Wykonujemy kompleksową diagnostykę awarii elektrycznych i przeprowadzamy naprawy elektryczne z dojazdem do Klienta w dowolne miejsce w Warszawie. W razie problemu z elektryką w aucie – zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie baku

Zapewniamy pomoc w razie zatankowania niewłaściwego paliwa do baku auta osobowego. Zalanie benzyny do diesla lub ropy do auta na benzynę zdarza się bardzo często. W takiej sytuacji najlepiej w ogóle nie odpalać silnika i wezwać pomoc. Dojeżdżamy do Klientów i przeprowadzamy procedurę osuszania baku, czyścimy układ paliwowy i wykonujemy komputerowe kasowanie błędów (jeżeli takie wystąpiły).